Vertex Başvuruları Açıldı!

Vaka analizi konusunda bilgi sahibi olmak ve kendini bu alanda geliştirmek istiyorsan, eğitimlerimize katılabilir ve iki aşamalı vaka analizi yarışmamızda dereceye girerek birbirinden güzel ödüllere sahip olma şansını yakalayabilirsin. 

Hemen Başvur

Vertex Case Speech Nedir?

Uzun yıllardır düzenlenen Vertex Case Speech, her sene kendini geliştirerek Türkiye çapında yankı uyandırmaya devam eden bir vaka analiz yarışmasıdır. Bu sene yeni “Bağlı Vaka” konseptiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek olan Vertex Case Speech, vaka analizi konusunda vereceği eğitimlerle ve Mentor destekleriyle takımlara öğretici ve interaktif bir ortam sunmaktadır.

Bağlı Vaka Nedir?

Bağlı vaka birbirine bağlı ve birbirini tamamlayan iki vakaya verilen isimdir. Vakalardan ilki bir iş geliştirme, ürün geliştirme ve inovasyon vakası iken ikinci vaka ilk vakada geliştirilen işin, ürünün ve inovasyonun pazarlama vakasıdır.

Vertex Case Speech Süreci Nasıl İlerleyecek?

Vertex Ön Eleme Yarışmasından önce gerçekleşecek “Vaka Analizi Nedir?” eğitimimize katılarak vaka analizi hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

4 Nisan Tarihinde gerçekleşecek “Satış ve Pazarlama” konulu ön eleme vakasını çözerek Final etabına katılmaya hak kazanabilirsin. (Ön eleme vakası, 3 gün önce takım kaptanlarına mail üzerinde iletilecektir.)

Vertex Finali’nden önce ön elemeyi geçen takımlar için Final’de çözülecek vakaların türü ve çözümüne yönelik eğitimlerle çeşitli vaka analizi türleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

24-25 Nisan Tarihlerinde Gerçekleşecek olan VertexFinali’nde Bağlı Vakayı belirlenen gün ve saatlerde Mentor desteğiyle çözerek, Zoom üzerinden jüri üyelerine yapılan sunumlarla dereceye girme ve ödüllerin sahibi olma fırsatı yakalayabilirsin.

Başvuru Koşulları Nelerdir?

Yarışmaya katılmak için tamamı üniversite öğrencilerinden oluşan birisi takım kaptanı olmak üzere 4 kişilik takımlarla yarışmaya başvurabilirsin.

Son Başvuru Tarihi 29 Mart 2021

Hemen Başvur

Söyleyin Ne Düşünüyorsunuz?
18Beğendim19Bayıldım0Komik Buldum0Şaşırdım0Üzüldüm3Hoşlanmadım