BİRİMLERİMİZİ TANIYIN!

Markalaşma Birimi;

Kampüs içinde ve kampüs dışında yapmış olduğu tanıtımlarla; topluluğun isim ve marka değerini arttırmakla görevlidir.
Girişim ve Yatırım Topluluğu’nun geniş kitlelere tanıtılması için çeşitli stratejiler belirler ve bu tanıtımlarda kullanılacak materyallerin tasarımlarını üstlenir. Çeşitli sosyal mecralardan ve topluluğun web sitesi üzerinden aktif ve düzenli olarak paylaşımlarda bulunur. Tasarımlarını yaparken konuyla ilgili detaylı içerik araştırır ve Adobe programlarını etkin bir şekilde kullanır. Topluluk adının en etkili biçimde büyük kitlelere ulaşmasından sorumludur. Yıl içindeki etkinliklerin tanıtımlarından sorumlu olan Markalaşma Birimi her etkinlikte aktif rol alır.

Sosyal Etkinlik, öğrencilerin ünlü söyleşileri sayesinde birçok ünlü ile tanışmasını ve iletişim kurmasını sağlayan komitedir. Her yıl farklı bir sosyal sorumluluk etkinliğiyle insanların veya minik dostlarımızın hayatına dokunabildiği etkinlikler gerçekleştirir. Ayrıca her yıl düzenlediği partiler ve after etkinlikleriyle kaynaşmayı ve öğrencilerin sosyalleşmesini sağlamaktadır.

Finansal İlişkiler Birimi topluluğun etkinlikleri için gerekli olan maddiyatı karşılamak için, sosyal medya çekilişleri için ve yarışmalarda dereceye giren ekiplere verilmek üzere olan ödüller için şirketler ile iletişime geçer, topluluğu ve etkinlikleri pazarlar ve sponsorluk görüşmeleri yapar. Ayrıca etkinlikler için fuaye alanında dağıtılmak üzere olan ikram sponsorlarını ayarlar.

Yıl içinde düzenlediği 2 büyük etkinlik olan Career-In ve Vertex Case&Speech ile birlikte Türkiye’nin en büyük firmalarıyla birebir iletişime geçer. 2 Büyük etkinliğin yanı sıra gerçekleştirdiği mülakat simülasyonlarıyla katılımcılara, alanında uzman firmaların işe alım uzmanları, insan kaynakları müdürleri gibi mecralarına cv sunma fırsatı sağlar. Etkinlik planlamaları ve etkinlik günü aldığı sorumluluklar sayesinde zaman yönetimi, kriz yönetimi gibi konularda kendini geliştirir.
Dahası etkinliklerde kurduğu bağlantılar sayesinde network ağınızı genişletir, staj/iş bulma fırsatı sağlar. Birlikte çalıştığı tüm etkinliklerde size bir ekip olarak çalışmanın önemini, ekip olarak başarmanın ve eğlenmenin verdiği hazzı öğretir. Bu sayede Organizasyon Biriminde öğrendiğiniz bilgiler ve kazandığınız tecrübelerle iş hayatına bir adım önde başlarsınız.

Kurumsal İlişkiler ve Eğitim Birimi, bizimle benzer hedeflerdeki topluluklarla, partnerlerle sağlıklı iletişim kurmak adına çalışmalar yapar. 1 Milyon Dolar ödüllü global vaka çözüm yarışması Hult Prize ve yeni iş fikirleri olan gençlerin fikirlerini profesyonel desteklerle bir üst seviyeye taşımalarına katkı sağlamayı hedeflediğimiz girişimcilik programı Go-Founder etkinliklerinin yanı sıra GİYAT için gerekli olan her eğitimi düzenlemekle sorumludur.

Söyleyin Ne Düşünüyorsunuz?
4Beğendim27Bayıldım2Komik Buldum1Şaşırdım1Üzüldüm5Hoşlanmadım